Біографія

Ірина Логвінова, кандидат психологічних наук, психоаналітично-орієнтований психотерапевт, Sandplay-терапевт, дитячий психолог, здійснює психологічне консультування та психотерапевтичну практику з дітьми та дорослими із 2007 року.

Освіта

2010-2015 – п’ятирічний Міжнародний проект власного досвіду з психотерапії “Трускавецька школа психотерапії” за напрямком “Психоаналіз”.

свідоцтво Трускавецька школа психотерапії
Свідоцтво – Трускавецька школа психотерапії

2011-2015 – професійна підготовка згідно вимог DGST  (Німецької асоціації піскових терапевтів) за напрямком “Юнгіанська піскова психотерапія” в рамках чотирирічного міжнародного навчального проекту з юнгіанської піскової психотерапії “Sandplay Therapy”.

Sandplay сертифікат
Сертифікат – Sandplay Therapy

2009-2011 – трирічний курс міжнародної професійної навчальної програми поглибленого рівня з танцювально-рухової терапії “Майстер-рівень. Психотерапія методом ТРТ”.

2008-2011 – навчальний проект Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України “Супервізія піскової психотерапії” .

2008 – навчальна програма”Танцювально-рухова терапія. Базисний рівень: терапевтичний танець”, сертифікат Української асоціації танцювально-рухової терапії, що дозволяє застосовувати метод танцювально-рухової терапії на базисному рівні терапевтичного танцю в індивідуальній та груповій роботі з дорослими і дітьми.

2007-2010 – базовий курс навчання за напрямком “Піскова психотерапія” (сертифікат Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України про присвоєння звання “Фахівець з піскової психотерапії” ).

Отримала вищу освіту за двома спеціальностями: «Дошкільне виховання. Дефектологія. Логопедія» та «Практична психологія».

Захистила дисертацію, отримавши науковий ступінь кандидата психологічних наук за спеціальністю «Спеціальна психологія».

диплом кандидата психологічних наук - Ірина Логвінова
диплом кандидата психологічних наук

 

Спеціалізується в наданні допомоги дітям, що пережили психотравмуючу подію, дітям із психосоматичними захворюваннями, невротичними розладами, порушеннями поведінки, труднощами у навчанні, дітям, що мають порушення у розвитку (затримка психо-фізичного розвитку, аутизм, розумова відсталість, затримка мовленнєвого розвитку) та їх сім’ям.

Працювала логопедом при корекційно-реабілітаційній групі навчально-виховного комплексу № 26 (2003) та при Центрі раннього втручання для дітей із синдромом Дауна, затримкою психічного розвитку, аутизмом, розладами мовлення “Світ сім’ї” м. Києва (2006). Більше шести років працювала і логопедом, і дитячим психологом соціально-психологічного реабілітаційного центру для дітей-інвалідів Солом’янського району м. Києва.

На сьогодні, окрім активної приватної практики, Ірина Логвінова займається науковою діяльністю на посаді старшого наукового співробітника Національної академії педагогічних наук України при лабораторії інтенсивної педагогічної корекції Інституту спеціальної педагогіки.

Членство у професійних спілках та організаціях

  • Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України;
  • Українська асоціація танцювально-рухової терапії;
  • Українська спілка психотерапевтів.